Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Acana Pacifica Kedi Maması

0 73

Petlebi

Acana Pacifica Kedi Maması Sağlıklı Mıdır?
Günümüzde pek çok insan evinde yalnız yaşamakta ve kendileri ile evlerini paylaşacak birer sevimli dost edinmektedirler. Bu dostlar daha çok kedi ve köpekler arasından sahiplenilirken o dostlara da sağlıklı bir hayat sunulacağının garantisi verilmiş olunur. Öncelikle kimse bakabileceğinden emin olmadan bir hayvan sahiplenmemelidir. Çünkü hayvanların da yemeklerinden öz bakımlarına kadar birçok alanda ilgiye ihtiyaçları olmaktadır. Örneğin kediler için zengin içerikli bir mama olan Acana Pacifica Kedi Maması hem kurutulmuş balık içeriğiyle hem de kedilerin yapılarına uygun olan karışımı ile kullanılabilecek en sağlıklı mamalardan bir tanesidir. Kedilerin yetişkinlik dönemlerinde ihtiyaç duydukları enerjiyi sunarken aynı zamanda gerekli olan vitamini de vücutlarına sunmakla görevlidir.

Kedi Maması Kampanyalarında Acana Pacifica
Kanada’nın soğuk ikliminde lezzetli balıkların kurutularak kedilere uygun özel bir mama olması için hazırlanan Acana mamalar kediler için çok önemli bir besin kaynağıdır. Hem yüksek enerji verimi hem de kedilerin en büyük sıkıntısı olan bağırsak problemi karşısında sağlıklı bir sindirim mekanizması yaratması ile hayvan dostunun sağlığını düşünen her sahip bu ürünlere yönelmektedir. Kedi mamaları bazen fiyat bakımından standart rakamlarda alıcı bulurken bazen de kedi maması kampanya kategorisinde oldukça uygun fiyatlardan alıcılarına sunulmaktadır. Bu kampanyalardan aldığınız mamalarla kedinizi uzun süre besleyebilirsiniz.

Kedi Konservesi Nedir?
Özellikle yavru kediler ya da sindirim sıkıntısı yaşayan kediler için yaş mama kullanan kişiler kedileri için konserve ürünlere daha fazla ağırlık vermektedir. Özellikle şimdilerde en çok tercih edilen kedi konservesi alanların daha çok ton balıklı, işlenmiş etli ya da kurutulmuş ürün içerikli ürünleri aldıkları görünmektedir.  Bu kedilerin ürünleri ne kadar çok sevdiklerinin, aynı zamanda sahiplerinin de onlara ne kadar değer verdiğinin bir göstergesi olabilir. Yaş mamalar yavru kedilerin henüz gelişmemiş olan sindirim sistemlerinde de rahatlıkla bir dolaşım yaratabilmesi açısından önemlidir. Özellikle yavru kedilerde sütten katı gıdaya ilk geçiş evresinde mamaların ya ıslatılarak ya da yaş mama şeklinde sunulması hem daha doğru hem de kedi için daha sağlıklı olacaktır.