Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Afra Saraçoğlu kimdir? Boyu ve gerçek yaşı

Afra-Saraçoğlu-kimdir
0 1.187

Star TV ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece Çamkıran rolünü canlandıran Afra Saraçoğlu kimdir? Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu aslen nerelidir ve yaşı kaçtır? İşte oyunculuğu ile harikalar yaratan Afra Saraçoğlu’nun biyografisi ve hayatı

AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

02 Aralık 1997 tarihinde dünyaya gözlerini açan Afra Saraçoğlu doğma büyüme İstanbulludur. Türk dizi ve film oyuncusu olan Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunudur.

Afra Saraçoğlu boyu 1.70 kilosu 48’dir. Mavi gözleri ve doğal güzelliği ile dikkat çeken başarılı oyuncunun sevgilisi yoktur. Bir dönem Afra Saraçoğlu ile Özcan Deniz’in sevgili olduğu iddia edilmiştir.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2016 yılında yönetmenliğini Özcan Deniz’in yaptığı oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mesut Can Tomay, Berrin Arısoy ve Özcan Deniz‘in yer aldığı “İkinci Şans” filmi ile başlamıştır. Ardından 2017 yılında başrollerini Tolga Sarıtaş ile paylaştığı oyuncu kadrosunda Sarp Akkaya, Tülin Özen’in yer aldığı “Kötü Çocuk” filminde oynamıştır.

Afra-Saraçoğlu-kimdir-yaşı-boyu-kilosu-sevgilisi
Afra-Saraçoğlu-kimdir-yaşı-boyu-kilosu-sevgilisi

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan kadrosunda Nazan Kesal, Mahir Günşıray,  Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tolga Güleç gibi başarılı oyuncuların oynadığı “Fazilet Hanım ve Kızları” adlı dizide Ece Çamkıran karakterini canlandırmaktadır. Yaşına rağmen göstermiş olduğu oyunculuk performansı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.