Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Ahmet Parlak kimdir? Evli mi aslen nerelidir?

ahmet-parlak-kimdir-aslen-nereli-yaşı-kaçtır
0 2.247

Vurmayın şarkısını seslendiren Ahmet Parlak kimdir? Sosyal medya üzerinden paylaştığı videolarla ünlenen Ahmet Parlak aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte başarılı şarkıcı Ahmet Parlak’ın biyografisi ve hayatı

AHMET PARLAK KİMDİR?

1989 senesinde dünyaya gelen Ahmet Parlak aslen doğma büyüme Mersinlidir. Yaşadığı şehirde bir restorat işleten ve burada içki eşliğinde söylediği şarkıyla bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olan Parlak Halil Sezai‘nin İsyan şarkısı ile meşhur olmuştur.

TV 8 ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye yarışmasına konuk olarak katılan Parlak bir anda Türkiye’nin en çok konuşulan ismi olmuştur. Yılbaşı için özel olarak çekilen TV 8 ekranlarında yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Kırıkak‘ın sunduğu 3 adam programına katılmış samimi kişiliği ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Ahmet Parlak son olarak Vurayım şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkmış ve çok kısa sürede binlerce kişi tarafından dinlenmiştir.

ahmet-parlak-kimdir-aslen-nereli-yaşı-kaçtır
ahmet-parlak-kimdir-aslen-nereli-yaşı-kaçtır

Ahmet Parlak 1.78 boyunda ve 81 kilodadır. Başarılı şarkıcının sevgilisi var mı? sorusuna bir röportajında verdiği şu cevapla yanıtlamıştır. “Kız arkadaşım olur sevdiğim olur bunlar vardır ama bunları konuşmaktan çok fazla hoşlanmam. Şurda burda aşk yaşıyorum şunla aşk yaşıyorum olmaz. Aşk içerde yaşanır.” demiştir.