Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Ahmet Varlı Kimdir?

Ahmet Varlı
0 1.345

2006 yılına damgasının vuran Show Tv nin efsane dizisi Doktorlar dizisiyle ekranlara ilk adımını atan Ahmet Varlı, 25 Mart 1985 tarihinde Trabzon da dünya ya gözlerini açmıştır. Burada üniversite yıllarına kadar yaşayan yakışıklı oyuncu, daha sonra İstanbul’a taşındı. Burada oyunculuk bölümünü bitirdikten sonra 2006 yılında başladığı oyunculuk kariyerinde pek çok başarılı dizide rol aldı. Şuan ise Atv’de yayınlanmaya başlayan Kanatsız Kuşlar dizisinde oynamaktadır.

Ahmet Varlı Hangi Okullardan Mezun Olmuştur?

21 yaşında başladığı oyunculuk kariyerinde başarılı dizilerde rol alan Ahmet Varlı, ilkokul ve liseyi memleketi Trabzon da tamamladıktan sonra İstanbul a yerleşerek Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümüne kayıt oldu. Bölümünden başarıyla mezun olan yakışıklı oyuncu efsaneleşen bir dizide rol alarak kariyerine başladı.

Ahmet Varlı
Ahmet Varlı Sakallı Hali

Ahmet Varlı Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Etkileyici oyunculuk performansı sergileyen Ahmet Varlı, 2006 yılında Doktorlar dizisiyle oyunculuk Dünyasına girdi. 2008 yılında Şeytanın Pabucu adlı sinema filminde Fatih Ürek ve Yılmaz Gruda gibi isimlerle birlikte oynadı. Bir yıl sonra Bu Kalp Seni Unutur mu? Adlı diziyle tekrar dizi dünyasına dönen Ahmet Varlı, 2010 yılında ise ilk Yerden Yüksek adlı dizide daha sonra reyting rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. 2012 yılında Atv de yayınlanan Benim İçin Üzülme dizisinde Ünal Gümüş ve Tansel Öngel gibi isimlerle birlikte oynadı. Bu dizinin ardından tekrar beyaz perdeye dönen oyuncu, 2014 yılında Oflu Hoca’nın Şifresi adlı filmde oynadı. Aynı yılda Yılanların Öcü dizisinde Haceli karakterini canlandırdı. Son olarak 2017 yılında yayına başlayan ve Melis Tüzüngüç’ ünde oynadığı Kanatsız Kuşlar adlı dizide Ahmet karakterine hayat vermektedir.

Ahmet Varlı’nın Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Yakışıklı oyuncunun boyu 1,73 m olmakla birlikte kilosu 69dur.

Ahmet Varlı’nın Saç ve Göz Rengi Nedir?

Başarılı oyunculuğu ile seyircinin gönlünü fetheden Ahmet Varlı’ nın gözleri kahverengi iken saçları da kahverengidir.

Ahmet Varlı’nın Burcu Nedir?

25 Mart 1985 tarihinde dünya ya gelen Ahmet Varlı, Terazi burcudur. Ayrıca yakışıklı oyuncu şuan 32 yaşındadır.

Ahmet Varlı’nın Sevgilisi Var mı?

32 yaşındaki başarılı oyuncunun medyaya yansıyan bir sevgilisi bulunmamaktadır.