Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Ahsen Eroğlu Kimdir?

Ahsen Eroğlu
0 137

Star TV ekranlarında final yapan Anne dizisinde Duru karakterini oynayan Ahsen Eroğlu kimdir? Güzel ve genç oyuncu Ahsen Eroğlu aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte boyu biyografisi ve özel hayatı.

26 Mayıs 1993 tarihinde dünyaya gelen Ahsen Eroğlu Çorluludur. Ege Ünivesitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu olan Eroğlu dizi ve reklam oyuncudur. Beden eğitimi mezunu olsa bile oyunculuk eğitimi almıştır.

Ahsen Eroğlu boyu 1.65 kilosu 50 ve sevgilisi yoktur. Oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra Yedigün ve Tadım reklam filmlerinde oynamış ve TV ekranlarıyla tanışmıştır.

Dizi oyunculuğuna ilk olarak 2015 yılında başrolünde Gürkan Günal, Merve Çeltek, Sercan Dede’nin yer aldığı “Bir Modern Habil Kabil” dizisnde başlamıştır.

Daha sonra 2016 senesinde Star TV‘de yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde Meleki Hatun karakterini canlandırmış ve yapımcıların ilgisini çekmiştir.

2017 yılında Star TV‘de yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gülenay Kalkan, Can Nergis, Gonca Vuslateri gibi oyuncuların yer aldığı “Anne” dizisinde Duru Güneş karakterini canlandırmıştır. Dizi final yaparak ekranlara veda etmiştir.

Fotoğrafları