Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Alp Navruz Kimdir?

Alp Navruz
0 1.822

Star TV’nin yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları Sinan karakteri kimdir? Yakışıklı oyuncu Alp Navruz kimdir ve aslen nerelidir? İşte oyunculuğu ile herkesi şaşırtan Navruz’un biyografisi.

02 Şubat 1992 tarihinde dünyaya gelen Navruz doğma büyüme İstanbulludur. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra ilk kez oyuncu kadrosunda Özgür Yelence, Tolga Demircan, Merve Akaydın, Ayşegül Kaygusuz gibi isimlerin yer aldığı Ceberrut sinema filminde rol almıştır.

Alp Navruz 1.85 boyunda ve 75 kilodadır. Yakışıklı oyuncunun sevgilisi yoktur.

Alp-Navruz-kimdir-yaşı-boyu-sevgilisi-var-mı
Alp-Navruz-kimdir-yaşı-boyu-sevgilisi-var-mı

Dizi oyunculuğu kariyerine 2016 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ve oyuncu listesinde Aslı Melisa, Su Kutlu, Emre Karayel, Akın Akınözü, Didem İnsesel ve Ahmet Mekin‘in yer aldığı “Arkadaşlar İyidir” dizisinde rol almıştır.

Son olarak Star TV‘de yer alan ve başrollerini Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Afra Saraçoğlu‘nun paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini canlandırmaktadır. Genç oyuncu göstermiş olduğu müthiş performans ile adete yapımcıların dikkatini çekmiş ve geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır.

Yakışıklı Oyuncu Alp Navruz’un Fotoğrafları