Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Anıl Durmuş kimdir? Yaşı kaç sevgilisi var mı?

Anıl-Durmuş-kimdir
0 1.112

Son olarak Gururum Yerde Kalmaz şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkan Anıl Durmuş kimdir? Yakışıklı şarkıcı Anıl Durmuş aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır? İşte Unutamadım Adını şarkısını söyleyen Anıl Durmuş’un biyografisi

ANIL DURMUŞ KİMDİR?

17 Mart 1991 senesinde dünyaya gelen Anıl Durmuş aslen Orduludur. Başarılı şarkıcı Anıl Durmuş Youtube üzerinden seslendirdiği şarkılar ve katıldığı yarışma programı ile ünlenmeyi başarmış daha sonrasında çeşitli şarkılar çıkarmıştır.

İstanbul’da hayatını sürdüren Durmuş, ilk okul eğitimini Haznedar Abdi İpekçi okulunda orta okul eğitimini Bahçelievler Dr. Refik Saydam’da okulunda lise eğitimini Sabri Çalışkan okulunda tamamlamış ardından müzik kariyerine yönelmiştir.

Anıl-Durmuş-aslen-nereli-kaç-yaşında
Anıl-Durmuş-aslen-nereli-kaç-yaşında

Kova burcu olan Anıl Durmuş 1,74 boyunca ve 60 kiloda olmasına karşın yakışıklılığı ile tüm kızları etkilemeyi başaran şarkıcılardandır. Anıl Durmuş’ın sevgilisi var mı? sorusu ise henüz yanıt bulmamıştır. Zira şarkıcı özel hayatını gizli tutmaktadır.

İstanbul’da bir çok mekanlarda sahne alan Anıl Durmuş TV 8 ekranlarında yayınlanan ve juri üyeliğini Murat Boz, Hadise, Gökhan ve Ebru Gündeş‘in yaptığı O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmadan sonra önü açılan  Durmuş daha sonrasında single çıkarmıştır.

2016 yılında söz ve müziği Mert Demir’e ait olan Unutamadım Adını söylemiştir. 2017 yılında ise yine söz ve müziği Mert Demir‘e ait olan Gururum Yerde Kalmaz şarkısını seslendirmiştir.