Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Anıl Durmuş Kimdir?

0 1.323

Şarkıcı Anıl Durmuş’un biyografisi ile karşınızdayız. Başarılı şarkıcının boyu, kilosu, memleketi, sevgilisinin olup olmadığı gibi bilgiler bu sayfada.

Unutamam Adını adlı parçayla müzik dünyasına giriş yapan Anıl Durmuş, küçüklükten müzik yeteneğini keşfetmiş bir sanatçıdır. Youtube’da yayınladığı videolarda şarkı söyleyerek büyük bir kesimi etkilemeyi başaran genç sanatçı, güzel ve durgun sesiyle insanların ilgisini çekmiştir. Aslen Ordu’lu olan Durmuş, İstanbul’un Şişli ilçesinde doğmuştur. 17 Mart 1991 yılında dünyaya gözlerini dünyaya açan Durmuş 12 senedir müzik dünyasının içinde yer almaktadır.

Anıl Durmuş

Anıl Durmuş’un Müzik Hayatı

Şarkıcı Durmuş, 12 yaşında bir çocukken kendisinin bir müzik yeteneği olduğunu keşfetmiştir. Müzik yeteneğini insanlara göstermek için sosyal medya hesaplarından kendi şarkı söylediği videoları paylaşmıştır. O süreçte belli bir kesim tarafından baya beğenilen ve takip edilen başarılı şarkıcı, 2012 ve 2013 senelerinde O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. 2012 senesinde katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında Fettah Can’ın bir şarkısını seslendirmiştir. O sene hiçbir jüriyi kendisine döndüremeyen sanatçı ertesi sene tekrardan O Ses Türkiye’ye katılmıştır. İkinci senesinde Sezen Aksu’nun şarkısı Tükeneceğiz’i seslendirmiş ve jüriden Murat Boz’u kendisine döndürmüştür. O sene Murat Boz’un takımında yer almıştır. O tarihten sonra bir çok mekanda şarkı söyleyen sanatçı 2016 senesinde Unutamam Adını adlı şarkıyı yayınlamıştır.

Anıl Durmuş’un Eğitim Hayatı

Eğitim hayatına Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim okulunda başlamıştır. İlköğretimin ardından  Bahçelievler Dr. Refik Saydam Ortaokulunda eğitimine devam eden güzel sesli sanatçı, Sabri Çalışkan Lisesi’nden de mevzun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. Müzik alanında hiçbir eğitim almamıştır.

Nerelidir?

İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gelen ve burada büyüyen Anıl Durmuş, aslen Ordu’lu bir aileden gelmektedir.

Anıl Durmuş Kaç Yaşındadır?

Son zamanlarda Unutamam Adını adlı kliple adından söz ettiren başarılı şarkıcı, 17 Mart 1991 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Şuan güncel olarak 26 yaşındadır.

Anıl Durmuş’un Burcu Nedir?

Yakışıklı sanatçı, balık burcudur.

Boyu Kaçtır?

Sevilen sesiyle tanınan Anıl Durmuş’un boyu 1.75 civarlarındadır.

Anıl Durmuş’un Sevgilisi Var Mıdır?

Son zamanlarda şarkıcıyla yapılan bir röpörtajda sevgilisinin olmadığını ama bu işlerin her zaman değişebileceğini söylemiştir.

Fotoğrafları