Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Atakan Arslan kimdir? Yaşı kaç aslen nerelidir?

Atakan-Arslan-kimdir
0 324

Ekranların yeni dizisi Star TV Söz‘de Üsteğmen Zafer Yaman karakterini oynayan Atakan Arslan kimdir? Ünlü boksör Atakan Arslan aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte oyunculuk performansı ile şaşırtan Atakan Arslan’ın boyu, kilosu ve biyografisi

ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

27 Ağustos 1989 tarihinde dünyaya gelen Atakan Arslan doğma büyüme Sivaslıdır. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu olan Arslan 16 yaşında beri dövüş sporları ile ilgilenmektedir. Türk kick boks ve Muay Thai sporcusu olan Atakan Arslan ayrıca dizi oyunculu yapmaktadır.

Atakan Arslan 1.88 boyunda ve 81 kilo ağırlığında olmasına karşın atletik vücudu ile dikkat çekmektedir. Atakan ArslanSerap Korkmaz ile evlidir fakat çocuğu bulunmamaktadır.

Atakan-Arslan-kimdir-boyu-yaşı-ve-biyografisi
Atakan-Arslan-kimdir-boyu-yaşı-ve-biyografisi

Sporculuk kariyerinde ilk olarak 2007 yılında Muay Thai İstanbul Şampiyonu kazanarak başlayan Arslan son olarak 2016 yılında Mix Fight Gala 81 Kilo Dünya Şampiyonu olmuştur.

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yaptığı Survivor Ünlüler Gönüllüler programında Ünlüler takımına dahil olan Avatar Atakan, 5 ay süren zorlu mücadele sonrası Kıbrıs’ta yapılan final programında 2016 Survivor şampiyonu olmuştur.

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Nihat Altınkaya, gibi oyuncuların yer aldığı “Söz” dizisinde Üsteğmen Zafer Yaman karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı boksör oyunculuğu ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarmıştır.