Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Aybüke Pusat kimdir? Boyu yaşı ve biyografisi

Aybüke-Pusat-kimdir
0 1.742

Ekranların yeni dizisi Star TV Söz‘de oynayan ve Bahar Kutlu karakterini canlandıran Aybüke Pusat kimdir? Güzel ve başarılı oyuncu Aybüke Pusat aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte biyografisi boyu ve hayatı

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?

22 Mayıs 1995 senesinde dünyaya gelen Aybüke Pusat aslen doğma büyüme Ankaralıdır. Oyunculuk eğitimini Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde tamamlayan Aybüke son olarak Star TV’de yayınlanan Söz dizisi ile gündeme gelmiştir.

Aybüke Pusat boyu 1.72 kilosu 53’dür. Güzelliği ile herkes etkilemeyi başaran Aybüke 2014 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur.

Aybüke-Pusat-kimdir-yaşı-kaç-nereli-boyu
Aybüke-Pusat-kimdir-yaşı-kaç-nereli-boyu

Oyunculuk kariyerine ise ilk olarak 2014 yılında başrolünde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Medcezir dizisi ile başlamıştır. Bu dizinin ardından O Hayat Benim ve Beş Kardeş dizilerinde kısa roller almıştır.

Fox TV’de yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Murat Ceylan, Şükran Ovalı, Cansu Tosun,Uğur Yücel’in rol aldığı Familya dizisinde Su Beyoğlu karakterini oynamıştır.

Başarılı dizi oyuncusu son olarak Star TV’nin Söz dizisinde Tolga Sarıtaş ile birlikte oynamış ve bu dizide Bahar Kutlu karakterine hayat vermiştir.