Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Bahar Süer Kimdir?

0 10.438

Son zamanlarda oyunculuğu ve doğal güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Bahar Süer, 13 Şubat 1985 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Güzel oyuncu tv dizilerinde karşımıza çıkmaktadır. İlk dizi deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Tarık Papuççuoğlu, Selen Seyven, Burak Serdar Şanal ve Zuhal Topal gibi isimlerin yer aldığı Avrupa Avrupa dizisinde Nezahat karakteri ile yaşamıştır. Ardından yine TRT 1de yayınlanan reyting rekorları kıran ve başrollerinde usta oyuncular Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Çonka, Ayşe Tolga gibi oyuncuların yer aldığı Seksenler dizisinde bir süre rol almıştır. Güzel oyuncu bu diziler ile seyircinin ilgisini üstüne çekmeyi başarmıştır. Seksenler dizisinden sonra ATV ve Show Tv kanallarında ki dizilerde oynadı.

Bahar Süer’in Eğitim Yılları Hakkında Neler Biliniyor?

Güzelliğiyle ünlenen oyuncunun ilkokul ve lise yıllarına ait bir bilgi bulunmamakla birlikte oyuncu iki üniversite bitirmiştir. Başarılı oyuncu ilk olarak kayıt olduğu Gazi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümüne kayıt olan Bahar Süer, bu bölümü de başarı ile tamamlamıştır.

Bahar Süer’in Bilinen Oyunculuk Kariyeri Nedir?

Şuana kadar 4 televizyon dizisinde oynayan başarılı oyuncu, daha bir sinema filmi projesinde yer almamıştır. Tv dizilerinde ki oyunculuk kariyerine 2011 yılında yayınlanmaya başlayan Avrupa Avrupa adlı dizide rol alarak başlamıştır. Bu dizide gösterdiği başarılı oyunculuk kendisine 2012 yılının Ocak ayında yayınlanmaya başlayan Seksenler dizisinden teklif getirmiştir. Güzel oyuncu bu teklifi kabul ederek kariyerinde önemli bir adım atmıştır. Seksenler dizisinden sonra 2 dizide daha oynayan oyuncu, 2013 yılında Ben onu çok sevdim adlı dizide rol almıştır. Mart 2017 başlayıp hala devam eden Yeni Gelin adlı dizide de rol almaktadır.

Bahar Süer
Bahar Süer

Bahar Süer’in Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Gözleri ışıldayan genç oyuncunun boyu 1,68 m olmakla beraber kilosu ise 58 kg dır.

Bahar Süer’in Saç ve Göz Rengi Nedir?

Dizilerin sevilen siması Bahar Süer’in saç rengi siyah tır. Ayrıca oyuncunun gözü kahverengidir.

Bahar Süer’in Yaşı Kaçtır?

13 Şubat 1985 tarihinde dünyaya gelen çekici oyuncu, şuan 32 yaşındadır

Bahar Süer’in Burcu Nedir?

13 Şubat doğumlu Süer, Kova burcudur.

Bahar Süer’in Sevgilisi Var mıdır?

Güzelliği ve oyunculuğuyla seyircinin kalbini çalan 32 yaşındaki oyuncunun bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Bahar Süer Fotoğrafları