Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Banu Parlak Kimdir?

Banu Parlak
0 11.700

Narin Yarim şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Banu Parlak kimdir? Başarılı şarkıcı Banu Parlak aslen nerelidir ve yaşı kaçtır? İşte sosyal medya fenomeni olan Banu Parlak‘ın biyografisi ve hayatı.

Banu Parlak (Öztürk) Kimdir?

1987 senesinde dünyaya gelen Banu Parlak aslen Kastamonuludur. Sesi ve güzelliği ile dikkat çeken şarkıcı ve sosyal medya fenomenidir. Arabasının içinde çektiği videolarla meşhur olmuştur.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram’da 800 bin kişinin üstünde takipçisi olan Parlak son olarak çıkardığı Narin Yarim şarkısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Youtube üzerinden yaklaşık 60 milyon kez dinlenen şarkı Banu Parlak‘ın müzik kariyerine de başlamayı nasip etmiştir.

Başarılı şarkıcı, 2017 yılının Eylül ayında yani bu ay Dura Dura isimli single parçasıyla hayranlarıyla buluşacak. Dura Dura, şarkıcı Emrah’ın önceden söylediği bir şarkıdır.

Oyunculuk eğitimi de aldı

Şarkıcı Parlak, güzel bir sese sahip olmasının şansıyla müzik dünyasına girebilmiştir. Şu ana kadar oyunculuk teklifi almadığını söylemiş ise de; Ayla hocadan oyunculuk eğitimi aldığını röportajlarında belirtmiştir. Reklam filmlerinde oynayabileceğini söyleyerek ajanslara mesaj göndermiştir. Daha sonra sinema filminde de oynayabileceğini belirtmiştir.

Banu Parlak Öztürk eşiyle nasıl tanıştı?

Sosyal medya sayesinde milyonlara ulaşan ve şöhret elde eden güzel sanatçı, eşi Okan Öztürk ile de sosyal medya üzerinden tanıştı. Sosyal medya üzerinden binlerce mesaj alan Parlak, ejderha ile ilgili bir hikaye yazmıştı. Bir kıza aşık olan ve onu evlendirmeyen ejderha hikayesi. Şu an eşi olan Okan Öztürk, bununla ilgili olarak kendisine “Ejderhayı öldürdüm, evlenebilir miyiz” mesajı gönderince merak edip profiline bakmış. Daha sonra Okan Öztürk’ün peş peşe mesajları sonrasında 4 ay yazışıp, daha sonra yüz yüze görüştüler.

Ancak tam albümünü piyasaya süreceği zamana denk geldiği için Okan Öztürk’ten ayrılmıştır ancak bu ayrılığa 10 gün dayanabilen güzel, Okan Öztürk’ün hayatında yer almasını istemesi sebebiyle ikili evlenme kararı almıştır. Eşi ticaret ile uğraşmakta ve şu an Banu Öztürk’ün menajerliğini de yapmaktadır.

 

Banu Parlak ve Eşi
Banu Parlak ve Eşi Okan Öztürk

Gerçek mesleği kimyagerlik olan Banu Parlak 2017 yılında aslen Rizeli olan Okan Öztürk ile evlenmiştir. Kocası ile mutlu bir beraberlik geçiren Banu Parlak ve Okan Öztürk çifti sosyal medyada sık sık fotoğraflar paylaşmaktadır.

Samimi tavırları bir yana takipçilerine olan ilgisiyle de birçok kişi tarafından sevilmektedir. Banu Öztürk 03 Eylül 2017’de StarTV’de yayınlanan Çarkıfelek programının 31. Bölümüne katılacaktır.

Banu Parlak’ın Instagram Hesabı: @prlkbanu

Banu Parlak Öztürk fotoğrafları

Banu Parlak Şarkıları