Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Batuhan Sevimo kimdir?

Batuhan-Sevmiyo-kimdir-nereli-kaç-yaşında-boyu
0 7.116

Her Şey Seninle Güzel şarkısını seslendiren Batuhan Sevimo kimdir? Yakışıklı şarkıcı aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte sesiyle herkesi etkilemeyi başaran şarkıcının biyografisi.

1995 senesinde dünyaya gelen Batuhan Sevimo doğma büyüme İstanbulludur. Bilgi Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Sevimo atletik yapısı buğday teni kahverengi gözleri ile dikkat çekmektedir.

Yakışıklı şarkıcı 1.95 boyunda 82 kilo ağırlığındadır. Sevgilisi olmayan ünlüler arasında yer alan başarılı şarkıcı 2017 senesinde Ece Seçkin ”Olsun” klibinde oynayarak piyasaya çıkmış ve çok kısa zamanda ünlenmiştir.

Batuhan-Sevmiyo-kimdir-nereli-kaç-yaşında-boyu
Batuhan-Sevmiyo-kimdir-nereli-kaç-yaşında-boyu

DMC etiketiyle yayınlanan bir Zerrin Özer şarkısı olan “Her Şey Seninle Güzel” şarkısını seslendiren ve video klibinde yer alan yakışıklı şarkıcı çok kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından dinlenmiştir. Genç şarkıcı sesiyle adeta herkesi mest etmeyi başarmıştır. Aynı zamanda Rugby oyuncusu olan genç isim, Bilgi Badgers takımında lisanslı olarak bu sporla uğraşmıştır. Kendisi RnB müzik tarzından hoşlanmaktadır.

Socia menajerlik şirketine bağlı olan Batuhan Sevimo iyi derece İngilizce orta derecede Rusça bilmektedir.

Her Şey Seninle Güzel şarkısı