Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Bestemsu Özdemir Kimdir?

0 647

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisinde rol alan Bestemsu Özdemir, 20 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Bestemsu Özdemir’in ailesi çok küçük yaşlarda ayrılmış ve hayatının belli bir bölümünü dede ve anneannesi ile birlikte Ankara’da geçirdi. Genç oyuncunun eğitim hayatındaki başarısı kısa zamanda onu öne çıkarmaya yetmiştir. Lise yıllarında mankenlik ajansına kayıt olan genç oyuncu, modellik yaparken tanıştığı Cem Tatlıtuğ’un desteği ile oyunculuğa geçiş yaptı. Oynadığı ilk dizi olan Sakarya Fırat dizisi ile 2012 yılında ekranlara adımını attı. Bu diziden sonra farklı projelerde de rol alan güzel oyuncu son zamanlarda Kanal D de yayınlanmaya başlayan Meryem adlı dizide Beliz Bilen karakterine hayat vermektedir. Özdemir, güzel fiziği ve yeteneği ile seyircinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bestemsu Özdemir Hangi Okullardan Mezun Olmuştur?

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Bestemsu Özdemir, Özel Saint Benoit Fransız Lisesinden mezun olup İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümüne kayıt olmuştur. Burada 4 yıl boyunca başarılı bir öğrencilik dönemi geçiren güzel oyuncu, bu bölümden mezun olmuştur. Daha sonra yetenekleri ile öne çıkan Özdemir, oyunculuğa olan ilgisini fark etmiş ve kendisini oyunculuğa yönlendirmiştir. Aynı zamanda kendisini heykel ve resim dallarında da geliştirmiştir. Bestemsu Özdemir, kendisini oyunculuk anlamında geliştirip ve eğitimlerini bitirdikten sonra yapımcıların vazgeçilmez ismi olmayı başarmıştır.

Bestemsu Özdemir Hangi Projelerde Yer Aldı?

Esmer teni, ince fiziği ile dikkat çeken güzel oyuncu, 2012 yılında Sakarya Fırat adlı dizide canlandırdığı Melike Derbent karakteri ile ekrana merhaba dedi. Çekici oyuncu yine aynı sene Araf Zamanı adlı dizide oynadı. Daha sonra İstanbul Hatırası dizisinde Sultan adlı karakteri başarıyla canlandıran Özdemir, Mavi jeans markasının Kıvanç Tatlıtuğ’dan önceki reklam yüzü olmuştur. Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer Denizer’i oynayan yetenekli oyuncu,2015 yılında ise ilk sinema filmi deneyimini yaşayıp Tabula Rossa filminde rol almıştır. Yine 2015 yılında Analar ve Anneler adlı dizide oynamıştır. Oyunculuğu ve güzelliğiyle seyirciyi kendisine hayran bırakan Özdemir, 2016 yılında ikinci sinema filmi olan Biz Size Döneriz ’de Defne karakterini canlandırmıştır. Yine 2016 yılında sezona damgasını vuran İçerde adlı dizide rol almış ve takdir toplamıştır. 2017 yılının başında Kırlangıç Fırtınası adlı dizide rol alan oyuncu, şuan ise Meryem adlı dizide Beliz Bilen karakterini canlandırmaktadır.

Meryem Adlı Dizide Bestemsu Özdemir’in Canlandırdığı Beliz Bilen Karakteri Kimdir?

Meryem dizisinde Beliz Bilen başarılı ve zengin bir boşanma avukatıdır. Savcı Oktay’ın üniversiteden arkadaşı ve gizli sevgilisidir. Oktay’ın, Meryem’den ayrılıp kendisine kalmasını bekleyen Beliz Bilen, Aşkı yüzünden Oktay’ın isteğiyle bu yalanlarla dolu hikayenin bir parçası haline gelmektedir.

Bestemsu Özdemir’in Yaşı Kaçtır?

20 Nisan 1992 tarihinde dünya ya gelen güzel oyuncu, şuan 25 yaşındadır.

Bestemsu Özdemir’in Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakan Bestemsu Özdemir’in boyu 1,73 m olmakla birlikte kilosu 54 tür.

Bestemsu Özdemir’in Göz ve Saç Rengi Nedir?

25 yaşındaki oyuncunun gözü kahverengi ve saçının rengi ise kestane dir.

Bestemsu Özdemir’in Burcu Nedir?

20 Nisan doğumlu olan Bestemsu Özdemir, Boğa burcudur.

Bestemsu Özdemir’in Sevgilisi Var mı?

Güzel oyuncu Bestemsu Özdemir, kendisi gibi oyuncu olan Can Yaman ile aşk yaşamaktadır. Can Yaman, sevgilisinden 3 yaş büyüktür.

Fotoğrafları

Meryem dizisi diğer oyuncuların biyografileri için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.