Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Çağatay Akman kimdir?

2 2.280

Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısıyla adeta büyük çıkış yakalayan başarılı şarkıcı Çağatay Akman kimdir? Sesiyle ve şarkılarıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başaran Çağatay Akman gerçek yaşı kaçtır ve Çağatay Akman aslen nerelidir? İşte genç şarkıcının biyografisi ve hayatı

31 Temmuz 1998 senesinde dünyaya gelen Çağatay Akman aslen nereli Çankırılıdır. 12 Aralık 2016 tarihinde yayınladığı ve Youtube üzerinde milyonlara ulaşan Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısını seslendiren Çağatay Akman Rap müzik ile ilgilenmektedir.

İlk single ile sevenlerinin karşısına çıkan Çağatay Akman son günlerde en çok konuşulan isimlerden biri olmuştur. Genç yaşına rağmen göstermiş olduğu ses ve müzik performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Akman’ın ileri ki günlerde çok iyi yerlerde olması bekleniyor.

(Çağatay-Akman-fotoğrafları-biyografisi)
(Çağatay-Akman-fotoğrafları-biyografisi)

Çağatay Akman’ın iletişim bilgileri neler?

Başarılı şarkıcıya sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz. Şarkıcının resmi hesapları;

Instagram Hesabı: @cgtyakmn
Twitter Hesabı: @CagatayAkmann
Scorp Hesabı: @cgtyakmn
Facebook Hesabı: cgtyakmn

En çok kullanılan sosyal plartformanlardan biri olan Scorp’ta şarkısı ile açılan başlıklarla bir anda popüler olan Çağatay Akman’ın biyografisi ise büyük merak konusu oldu. Bizde bu genç şarkıcıyı çıktığı zorlu yolda destekliyor ve yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam ediyor.

cagatay-akman-kaç-yaşında-şarkılar-4565.jpg
(Çağatay-Akman-aslen-nereli-kaç-yaşında)

Yukarıda bulunan videoya tıklayarak Çağatay Akman’ın şarkısını dinleyebilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak destek olabilirsiniz.

Şarkının en dikkat çekici bölümü olarak ise “Gece gölgenin rahatına bak. Bir de dön kaderimin bahtına yar. Seni düşlerin anlayacakta. Dön memleketin haline bak” bölümü oldu ve bu sözler dillere pelesenk oldu.

Telif tartışmaları

Çağatay Akman’ın Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı Youtube üzerinden telif hakları sebebiyle kaldırıldı. Online müzik dinleme programlarında halen daha şarkı dursa da, şarkının telifsiz olarak yayınlandığı kanıtlandı. Her ne kadar Anna RF’nin Jump şarkısından moledi olarak alıntı olan şarkı, sözlerinin beğenilmesi ve melodi uyumu sebebiyle çok beğenilse de, telif ücretinin ödenmemesi sebebiyle şarkı şu an Youtube’da yer almıyor.

Eğer ki şarkının telif ücreti ödenmiş veya Anna RF ile anlaşılmış olsaydı halen Youtube üzerinde Akman’ın şarkısını dinleyebilirdik.

Bu biyografide Çağatay Akman’ın hayatı anlattık. Sizde genç şarkıcı hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.