Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Cansu Canan Özgen Kimdir? Yaşı ve biyografisi

Cansu-Canan-Özen-kimdir
0 3.733

Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Öteki Gündem’ programını sunan Cansu Canan Özgen kimdir? Başarılı sunucu Cansu Canan Özgen aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır? İşte hem yazarlık hemde sunuculuk yapan Özgen’in biyografisi

CANSU CANAN ÖZGEN KİMDİR?

23 Eylül 1989 senesinde dünyaya gelen Cansu Canan Özgen doğma büyüme İstanbulludur. Terazi burcu olan ve ekranlarda göstermiş olduğu samimi tavırlarla dikkat çeken Cansu Canan Özgen göçmen bir ailenin kızıdır. Lise eğitimini İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde olan ve göçmenlerin yoğun olduğu bir semtte yapan Cansu Canan Özgen, üniversite eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.

Şu sıralar ise Habertürk ekranlarında yayınlanan ve izlenme oranları oldukça yüksek olan ‘Öteki Gündem’ programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Cansu-Canan-Özgen-aslen-nereli-yaşı-kaç
Cansu-Canan-Özgen-aslen-nereli-yaşı-kaç

Yazarlık alanında da kendini geliştiren Özgen 2015 yılında Talha Uğurluel ile birlikte ‘Osmanlı’nın Şifreleri’ adlı kitabı hazırlamıştır.

Cansu Canan Özgen hakkında en merak edilen konu ise evli olup olmadığıdır. Fakat bu konu ile ilgili arama motorları üzerinde hiç bir bilgi her almamakta birlikte Cansu Canan Özgen evli olmadığı öne sürülmektedir.