Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Ceyla Büyükuzun kimdir? Boyu ve yaşı kaçtır?

0 24.461

ASpor ekranlarında spor haberleri programını sunan Ceyla Büyükuzun kimdir? Güzel sunucu Ceyla Büyükuzun aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte Ceyla Büyükuzun’un asıl mesleği ve biyografisi

CEYLA BÜYÜKUZUN KİMDİR?

15 yıl bale eğitimi aldıktan sonra sunucu olmaya karar veren Ceyla Büyükuzun‘un kaç yaşında ve aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Hakkında çok fazla bilgi yer almamasına karşın takip edilen ve ilgi gören bir sunucudur.

Sunuculuk kariyerine ilk olarak SKY Türk’de Cevap Anahtarı isimli programla başlamış ve ardından BJK TV‘de çalışmaya başlamıştır. Buradan da TRT Spor‘a transfer olduktan sonra şimdilerde ASpor’da yayınlanan spor programlarında sunuculuk yapmaktadır.

Ceyla-Büyükuzun-kimdir-yaşı-ve-boyu-kaçtır
Ceyla-Büyükuzun-kimdir-yaşı-ve-boyu-kaçtır

Ceyla Büyükuzun 1.60 boyunda 49 kilodadır. Kıvırcık saçları ve kendisine has üslubü ile ekranların en sevine spor sunucusu olan Büyükuzun güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Hakkında en merak edilen soru ise Ceyla Büyükuzun evli midir? sorusudur. Güzel sunucu evli değildir…

Ceyla Büyükuzun spikerlik kariyerine ilişkin verdiği bir röportajda TV ekranında kıvırcık saç yoktu. “Eğlence ve moda programlarında vardı ama haber sunanlar da yoktu. Ben çıkınca önce şaşırdılar, sonra alıştılar. Beni sempatik yapan kıvırcık saçlarım” dedi.

Ceyla Büyükuzun’un Derlenen Fotoğrafları