Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Deniz Satar Kimdir?

İlk Baskı Programı Sunucusu
0 4.112

Spor programı sunuculuğu ve spikerliği yapan Deniz Satar, 1987 yılında İzmir’ de dünyaya gelmiştir. 30 yaşındadır. Üniversiteyi tamamladıktan sonra sunuculuk kariyerine yerel bir kanalda müzik programı sunarak başlayan başarılı sunucu, aynı zamanda üniversite okurken Konya’ da yerel bir kanalda haber spikerliği yaptı. Sunuculuğun yanında staj yaptığı dönemde bir spor dergisinde köşe yazarlığı yapan güzel spiker, birçok özel şirkette sunuculuk ve spikerlik yaptıktan sonra Trt’ye geçti ve burada spor programları sunmaya başladı. Başarılı spiker, etkileyici sunumuyla TRT’nin beğenilen yüzleri arasına girmeyi başardı.

Deniz Satar Hangi Okullardan Mezun Oldu?

Trt’ nin başarılı sunucusu Deniz Satar, ilkokul ve liseyi memleketi İzmir’ de tamamladıktan sonra çocukluk hayali olan gazetecilik bölümünü okumak için Konya ya yerleşti. Burada Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümüne kayıt oldu. Bölümünden 2012 yılında mezun olan başarılı sunucu, üniversitesinin uygulama birimi olan Ün Tv de haber sunuculuğu yaptı. Aynı zamanda Konya’nın yerel kanalı Kon Tv’nin spor servisinde görev aldı. Staj döneminde ilk olarak 2008 yılında Tv8 de çalıştı daha sonra yurt dışında 6 aylık dil eğitimine gitti.

Deniz Satar Hangi Programlarda Yer Aldı?

Yurtdışında dil eğitimini tamamlayan başarılı spiker, 2012 yılına yurda dönünce Trt’ de hafta içi her sabah yayınlanan İlk Baskı adlı programın sunuculuğunu üstlendi. 2013 yılından beri ise Fanatik gazetesinde editör ve web tv sunuculuğu yapmaktadır. Bunun yanı sıra pek çok kongre ve konferansta sunuculuk yapmıştır. Son zamanlarda yine TRT’de hafta sonları yayınlanan Spor Keyfi programını sunmaktadır. Başarılı sunucu halen İlk Baskı programını devam ettirmektedir.

Deniz Satar’ın Saçı ve Göz Rengi Nedir?

Sunduğu spor programlarıyla seyircinin beğenisini toplayan güzel sunucunun gözlerinin rengi siyah olmakla birlikte saçlarının rengi sarıdır.

Deniz Satar’ın Sevgilisi Var mı?

Güzel spiker ve sunucu Deniz Satar’ın medya ya yansıyan bir sevgilisi bulunmamaktadır. Başarılı sunucu bir spor dergisine verdiği röportajda hayalindeki aşkı halen bulamadığını söylemiştir.

Güzel sunucunun fotoğrafları