Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Diyar Pala Kimdir ?

0 3.905

The Bill gibi ünlü  TV dizilerinde oynayıp oyunculuğun yanında müzik piyasasına da el atarak kendini kanıtlamak isteyen Türk genci Diyar Pala, bir Türk gurbetçi ailenin ilk çocuğu olarak 09 Mart 1981 yılında Londra’da dünyaya gözlerini açmıştır. Diyar oyunculuğunun yanında bir albüm çıkarmıştır. Bu albümde 13 adet şarkı bulunmaktadır. Lonra’da doğup oyunculuğuyla ünlenmesine rağmen Türkiye’de çıkardığı albüm beğeni toplamıştır.

Diyar Pala’nın Sanat Hayatı Nasıldır ?

Londra’da Türkiye’yi temsil eden başarılı ve tutkulu sanatçı, 11 yaşında Türkiye’ye ses eğitimi almak için dönmüştür ve burada ses okuluna kayıt olup iki sene eğitim görmüştür. Aynı zamanda dizilerde de oynayan Diyar  Pala’nın ilk müzik çalışması ve müziğe atılması 2005’ten itibaren başlamıştır. Şu an halen aralıksız çalışmalarına devam etmekte olan başarılı sanatçı Diyar Pala, ilk albümünü 2006 – 2007 yılında çıkarmıştır. Bu albüm Türk müzik severlerden geçer not almıştır. Londra’da ki gururumuz Diyar Pala’nın müzik üretimindeki amacı farklı sesi ve yorumu ile Türkiye’de daha önce yapılmamış olan bu tarzı tüm dünya Türklerine tanıtabilmek ve sevdirebilmektir. Bu tarzın içinde arabesk ve R&B melodi vokalleriyle süslü, belki biraz bozuk ama çok samimi bir Türkçe barındıran Diyar sözlerinde tamamen kendi hayatından anlatımlar yapıyor ve bu tarzıda Diyar Pala isimiyle tüm Türklere duyurmayı hedeflemektedir. Genç şarkıcı Diyar Pala  sadece müzikle değil aktörlükle de ilgilenmiştir, İngiltere televizyonlarında yayınlanan bir çok dizi, televizyon ve reklam  filimi dışında çok önemli bazı hollywood filmlerinde küçük roller almıştır.

Diyar Pala Hangi Albümleri Çıkardı ?

Farklı tarzıyla tanınan sanatçı iki tane albüm çıkarmıştır. ’Original’ (2006) ve ’ Yeni bir flow ‘ (2007) adlı albümler dinleyici tarafından ilgi görmüştür.

Diyar Pala’nın Memleketi Neresidir ?

Başarılı şarkıcı Diyar Pala’nın ailesi ekonomik şartlar nedeniyle İngiltere’nin başkenti Londra’ya göçmüştür. Pala ailesinin aslen nereli olduğu hakkında bilgi vermekten kaçınmaktadır. Ona Türkiye’nin Londralı evladı denmektedir.

Diyar Pala’nın Yaşı Kaçtır ?

Müzikte Türkiye’ye yeni bir soluk getiren başarılı rapçi, Diyar Pala 9 Mart 1981 yılında dünyaya gelmiş ve şuan 36 yaşındadır.

Diyar Pala’nın Burcu Nedir ?

Kısa sürede tanınan ve gençler tarafından sevilen gurbetçi sanatçı Balık burcudur.