Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Elif Özkul Kimdir?

0 2.381

Show TV ekranlarında yayınlanan Cumartesi Sürprizi programını sunan başarılı sunucu Elif Özkul kimdir? Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Elif Özkul’un gerçek yaşı kaçtır ve nerelidir? İşte biyografisi ve özel hayatı.

Uzun yıllardır Show TV ekranlarında yayınlanan Cumartesi Sürprizi adlı programı sunan başarılı sunucu Elif Özkul, 10 Mayıs 1988 tarihinde dünya ya gözlerini açmıştır.  İş hayatına spikerlik yaparak başlayıp sesiyle, güzelliğiyle herkesi etkileyen Elif Özkul ilk olarak Habertürk kanalı ekranlarında sunuculuk yapmıştır. Daha sonra ise Show TV’de yayınlanan ve seyirci tarafından beğenilen Cumartesi Sürprizi programını sunan Özkul geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Başarılı ve güzel sunucunu usta oyuncu Münir Özkul’un kızı iddia edilse de bu doğru değildir.

Elif Özkul’un Eğitim Yılları Nasıldır?

29 yaşındaki başarılı sunucu Elif Özkul’ un öğrenim gördüğü ilkokul ve lise hakkında kayda değer bir bilgi bulunmamaktadır. Güzel spiker, üniversiteye İstanbul Yeditepe Üniversitesinin Siyaset Bölümünde başlamış fakat bu bölümde aradığını bulamayan Özkul, okul değiştirmeye karar vermiştir. Yeditepe Üniversitesinden İstanbul Üniversitesi İşletme bölümüne geçen sunucu üniversite öğrenimini burada tamamlamıştır.

Elif Özkul Ailesi ile Birlikte
Elif Özkul ve Ailesi

Elif Özkul Kariyerine Nasıl Başladı ?

Üniversite’yi bitirir bitirmez sunuculuk ve spikerlik yapmaya başlayan Özkul, kısa sürede kendisini ispat etmiş ve Türkiye’nin en büyük haber kanallarından biri olan Habertürk Tv’ de spikerlik yapmaya başlamıştır. Burada işini başarıyla yapan genç spiker, aynı grubun sahip olduğu ülkemizin en çok izlenen kanallarından biri olan Show Tv’ de sevilen program Cumartesi Sürprizinin sunucusu olarak çalışmaya başlamıştır. Başarılı sunucu, magazin programı olup hafta sonu yayınlanan Cumartesi Sürprizini uzun zamandır sunmaya devam etmektedir.

Elif Özkul’un Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Show Tv’nin başarılı sunucusunun boyu 1.74 m olmakla birlikte kilosu ise 52 kg dır.

Elif Özkul Kaç Yaşındadır?

Genç ve güzel spiker, 10 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul da doğmuş ve şuan 28 yaşındadır.

Elif Özkul’un Göz ve Saç Rengi Nedir?

Güzelliği ile göz dolduran Elif Özkul’un göz rengi kahverengi olmasının yanı sıra saç rengi ise kumraldır.

Elif Özkul’un Burcu Nedir?

10 Mayıs doğumlu olan genç sunucunun burcu Boğa dır.

Elif Özkul’un Sevgili Var Mı?

Sevilen sunucunun bir sevgilisi bulunmamaktadır. Özkul verdiği bir röportajda halen hayallerinde ki aşkı bulamadığından yakınmıştır.

Sitemizce Seçilen Fotoğrafları