Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Görkem Sevindik kimdir? Aslen nereli yaşı kaç?

Görkem-Sevindik-kimdir
0 960

Ekranların sevilen dizisi Star TV Söz’de Üstçavuş Mücahit Serdengeçti karakterini canlandıran Görkem Sevindik kimdir? Başarılı dizi oyuncusu Görkem Sevindik aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır? İşte Sevindik’in boyu, kilosu ve vikipedi

GÖRKEM SEVİNDİK KİMDİR?

17 Ekim 1986 tarihinde dünyaya gelen Görkem Sevindik aslen Adanalıdır. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro’da alan Sevindik oyunculuğu ile herkesi etkilemeyi başarmıştır.

Görkem Sevindik’in boyu 1.78 kilosu ise 75 dir. Kahverengi gözleri sahiptir. Karizmatik duruşu ve yakışıklılığı ile ön plana çıkan Sevindik sevgilisi olmayan ünlüler kervanında yer almaktadır.

Görkem-Sevindik-kimdir-yaşı-kaç-biyografisi
Görkem-Sevindik-kimdir-yaşı-kaç-biyografisi

Oyunculuk kariyeri

Oyunculuk kariyerine ilk olarak ekranların efsane dizisi olan ve başrolünde Necati Şaşmaz‘ın bulunduğu Kurtlar Vadisi dizisinde 2007 yılında oynamıştır. Dizide “Pusat” karakterine hayat veren Sevindik uzun süre seyirci karşısında yer almıştır.

Son olarak Star TV‘de yer alan ve askeri dizi olarak da nitelendirilen oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Meriç Aral, Atakan Arslan, Nihat Sarıkaya gibi oyuncuların yer aldığı Söz dizisinde Üstçavuş Mücahit Serdengeçti karakterini oynamaktadır.