Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Hira Koyuncuoğlu Kimdir?

0 639

Bu sıralar İstanbullu Gelin dizisiyle adını duyuran genç oyuncu Hira Koyuncuoğlu, son zamanların sivrilen genç oyuncularından bir tanesi. Ela gözü, kahverengi renkli güzel oyuncu ünivesite eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde almıştır.

İlk olarak Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisinde gördüğümüz güzel oyuncu, bu dizide kendini göstermeyi başarmış ve daha sonra O Hayat Benim dizisinde boy göstermeye başlamıştır.

O Hayat Benim dizisinde, “Nehir” karakterini oynayan oyuncunun asıl farkedildiği dizi, dizidir. Dizinin ikinci sezonunda Keremcem’in oynadığı Ateş karakterine aşık bir kızı canlandıran Hira Koyuncuoğlu, performansıyla beğeni toplamıştır.

İstanbullu Gelin Dizisi

Nehir Koyuncuoğlu’nu son olarak sezon finali yapan İstanbullu Gelin dizisinde Bade rolünde gördük. Dizide Bade karakterinin küçüklüğünden beri aşık olduğu Murat karakterini canlandıran Berkay Hardal ile dizide olan platonik aşkın aksine, gerçek hayatta aşk yaşamaya başladılar. Berkay Hardal ve Nehir Koyuncuoğlu’nun İstanbullu Gelin dizisinde başlayan bu aşkı oldukça konuşulacak gibi.

Hira Koyuncuoğlu’nun Boyu ve Kilosu

1,68 boyunda ve 50 kilo olan Hira Kayuncuoğlu, Oğlak burcudur. 22 yaşındadır.