Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

İlker Karagöz kimdir? Aslen nereli yaşı kaç?

İlker-Karagöz-aslen-nereli-kimdir-yaşı-kaç
0 1.869

Fox TV ekranlarında yayınlanan hafta sonu haberleri Çalar Saat programının sunuculuğunu yapan İlker Karagöz kimdir? Başarılı sunucu İlker Karagöz aslen nerelidir ve yaşı kaçtır? İşte Çalar Saat sunucusu İlker Karagöz’ün biyografisi

İLKER KARAGÖZ KİMDİR?

1980 senesinde dünyaya gelen İlker Karagöz aslen Çanakkalelidir. ATV ekranlarında haber spikerliği yapan Damla Karagöz‘ün eşidir. Fox TV bünyesinde çeşitli görevler alan Karagöz son olarak 11 Mart 2017 tarihi itibariyle Murat Güloğlu‘nun kovulması ile birlikte Fox TV hafta sonu haberleri Çalar Saat programının sunuculuğuna başlamıştır.

Ekranların aranan yüzü haline gelen başarılı sunucu İlker Karagöz, Fox TV ekibinde yer alan Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Gülbin Tosun, Merve Yıldırım gibi isimlerde haber servisinde görev almaktadır. Bu ekibin lideri ise Doğan Şentürk’tür.

İlker-Karagöz-aslen-nereli-kimdir-yaşı-kaç
İlker-Karagöz-aslen-nereli-kimdir-yaşı-kaç

İlker Karagöz ile ilgili yeni bilgiler gelmesi haline biyografi sayfasında yer vermeye devam edeceğiz. Fox TV Çalar Saat sunucu İlker Karagöz son zamanlarda biyografisi en çok merak edilen sunucular arasında yer almaktadır.