Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Jessica May Drociunas Kimdir? Yaşı Kaçtır? Nerelidir?

Asiye-kimdir
0 3.240

Ekranların en sevilen romantik komedi dizisi olan Yeni Gelin Bella kimdir? Yabancı uyruklu olan Jessica May aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Güzel oyuncu May müslüman mı ve sevgilisi var mı? İşte Yeni Gelin dizisinde oynayan Bella’nın biyografisi.

05 Aralık 1993 senesinde dünyaya gelen Jessica May aslen Brezilyalıdır.  Biyolojik Bilimler Bölümü mezunu olan Jessica dizi oyunculuğu ve modellik yapmaktadır.

Güzelliği ve düzgün fiziği ile ön plana çıkan Jessica May 1.75 boyunda ve 53 kilodadır. Yay burcu olan Jessica Yeşil gözleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Hayvan severliği ile bilinen Jessica 15 yaşına kadar çiftlikte büyümüş ve öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babasıyla yaşamıştır. Ayrıca erkek kardeşi de veterinerlik okumuştur.

Jessica May Drociunas (Yeni gelin Bella)
Jessica May Drociunas

Sevgilisi olmayan Jessica May’nın Müslüman olup olmadığı ise bilinmemektedir.

Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alan May, Bella karakterini canlandırmaktadır. Dizide Tolga Mendi yani Hazar karakteri ile başrolleri paylaşmaktadır.

Yeni Gelin Bella
Yeni Gelin Dizisinden Bir Sahte

Peki Yeni Gelin Bella(Jessica May Drociunas) Kimdir?

Dizide Türkiye Büyük Elçisi bir babaya ve İspanyol anneye sahip olan Bella aşırı sevecen ve sıcak kanlıdır. Bir Türk’e aşık olup evlenen Bella annesinin Hazar ile evlenmesini istememesi sebebiyle evi terk etmiştir. Türkmen Aşireti’ne gelin giden Bella’nın zorlu Yeni Gelin macerası izleyenleri hem güldürecek hemde eğlendirecektir.