Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Larissa Gacemer Kimdir?

Larissa Gacemer
0 2.092

2011 yılında ünlü basketbolcu ve model Burak Gacemer ile evliğinden sonra tanıdığımız model ve oyuncu Larissa Gacemer, 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya’nın Sao Paulo kentinde dünya ya gözlerini açmıştır. Kızlık soyadı Rodrigues olan güzel oyuncunun bir ablası vardır. Larissa, henüz 17 yaşında iken modelliğe başlamıştır. Güzel oyuncu, Fransa, Japonya, ABD ve İngiltere gibi ülkelerde bulunmuştur. Başarılı model, daha sonra Türkiye’ye yerleşmiş ve burada ün kazanmıştır. Dizilerde rol alan Larissa, burada Burak Gacemer ile evlenmiştir.

Larissa Gacemer Hangi Alanda Eğitim Aldı?

Doğduğu Brezilya’da eğitimini gören Larissa Gacemer, burada eğitimini tamamladıktan sonra kendisinde keşfettiği oyunculuk yeteneğini geliştirmesi için 4 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Gacemer’in geri kalan eğitim hayatı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Larissa Gacemer Hangi Projelerde Yer Aldı?

Brezilya’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra birçok Avrupa ülkesinde bulunan Larissa Gacemer, ülkemizde geldiği İzmir’de çalışmaya başladı. Burada eşiyle tanışıp evlenmesinin ardından dizi ve reklam teklifleri aldı. Aynı zamanda modellikte yapmaya devam eden Larissa Gacemer, ilk dizi tecrübesini 2012 yılında oynadığı Krem adlı diziyle yaşadı. Oyunculuk performansı ve sempatik şekilde Türkçe konuşması ile seyircinin beğenisini toplayan güzel oyuncu 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor adlı yarışma programına katıldı. Bu yarışma programı ile ününü ikiye katlayan güzel oyuncu, 2016 yılında ise Fox Tv de yayınlanan O Hayat Benim adlı dizide rol aldı. Aynı zamanda eşi Burak Gacemer ile birlikte Calista Luxury Resort Hotel reklam filminde oynadı.

Larissa Gacemer’in Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Brezilyalı güzel oyuncu Larissa Gacemer’in boyu 1,73 m olmakla birlikte kilosu 54tür.

Larissa Gacemer’in Saç ve Göz Rengi Nedir?

Modellik ve oyunculuk yapan Larissa Gacemel’in saçları koyu kahverengi iken gözleri kahverengidir.

Larissa Gacemer’in Burcu Nedir?

5 Kasım 1988 tarihinde dünya ya gelen Larissa Gacemel, Akrep burcudur. Ayrıca güzel oyuncu şuan 29 yaşındadır.

Larissa Gacemer Evli mi?

29 yaşındaki güzel model ve oyuncu 2006 yılında geldiği İzmir’de ünlü basketbolcu Burak Gacemer ile tanışmış ve ikili 2011 yılında dünya evine girmiştir. Güzel çift ortak kullandıkları instagram hesabından sempatik paylaşımlar yaparak hayranlarının beğenisini toplamaktadır.

Fotoğrafları