Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

0 211

ATV ekranlarında yayınlanan “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinde Pelin karakterini canlandıran Tuğutlu kimdir? Başarılı dizi oyuncusu ve model olan Leyla Lydia Tuğutlu sevgilisi var mı varsa kimi? İşte Biyografisi ve hayatı

29 Ekim 1989 senesinde dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu doğma büyüme Berlinlidir. Dizi ve film oyuncusu olan Tuğutlu ayrıca 2008 dünya güzelidir. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde almıştır. Son olarak ATV’de yayınlanan “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinde Pelin karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

2009 senesinde ES-ES dizisinde İrem karakterine hayat veren Tuğutlu 2015 senesinde yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde İz karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve 2016 yılında Tatlı İntikam dizisiyle popüler olmuştur. Ayrıca Çağatay Ulusoy ile başrollerini paylaştığı Delibal filmi ile gişede güzel rakamlara ulaşan Leyla Lydia Tuğutlu şu aralar en gözde oyunculardan biridir.

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Hayranlarını en merak ettiği konu ise sevgilisinin kim olduğudur. Bu konuyla Tuğutlu’nun Ceyhun Engin ile sevgili olduğu magazin gündeminde konuşuldu.

Boyu ve kilosu kaç?

1.75 boyunda olan güzel oyuncu 54 kiloda ve kahverengi gözlere sahipttir. Akrep burcu olan Lydia Tuğutlu doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.