Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Mehmet Ali Şulan kimdir? Aslen nerelidir?

Mehmet-Ali-Şulan-kimdir
0 170

Ünlü şarkıcı Anne Marie ile Smule adlı program aracılıyla düet yapan Mehmet Ali Şulan kimdir? Başarılı müzisyen Mehmet Ali Şulan aslen nerelidir? İşte biyografisi ve hayatı

MEHMET ALİ ŞULAN KİMDİR?

Kürtçe seslendirdiği Rockabye şarkısıyla şöhreti yakalayan Mehmet Ali Şulan doğma büyüme Şırnak Cizrelidir. Aslen kürt kökenli olan  Mehmet Ali Şulan hayatını Cizre’de sürdürmektedir. Şulan dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Anne Marie ile Smule uygulaması üzerinden yaptığı düet ile ünlenmiş ve meşhur olmuş ve şarkısı milyonlarca kişi tarafından dilenmiştir.

Mehmet-Ali-Şulan-kimdir-aslen-nereli-yaşı-kaç
Mehmet-Ali-Şulan-kimdir-aslen-nereli-yaşı-kaç

Gerçek mesleği ses sanatçılığı olan Mehmet Ali Şulan bir müzik grupları olduğunu ve kafelerde müzik çaldıklarını belirtmiştir. Lise mezunu olan Şulan eğimini Cizre Lisesi‘nde tamamlamıştır. Hayatını şarkıcılık üzerine devam ettirmektedir.

Mehmet Ali Şulan Doğan Haber Ajansına Anne Marie ile yaptığı düet hakkında verdiği bir röportajda “Kürtçe okuduğum parça bana ait. Ben de öyle değerlendirmek istedim, sadece şakasına öyle yaptım iş ciddiye gitti, valla hoşuma gitti. Keşke her şey müzik ile anlatılsaydı” dedi.