Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Melis Tüzüngüç Kimdir?

0 418

17 yaşındayken Yıldız Masalı adlı diziyle ekranlara ilk adımını atan Melis Tüzüngüç, 4 Ekim 1994 tarihinde İstanbul da dünya ya gözlerini açmıştır. Çocukluk hayali şarkıcı olmak olsa da kendisini dizi setlerinde bulmuştur. Melis Tüzüngüç, dizilerden önce reklamlarda da oynadı. Oynadığı bu reklamlar kendisinin yönetmenler tarafından fark edilmesini sağladı. Genç oyuncu güzelliği ve etkileyiciliğiyle yönetmenlerin aradığı isim olmayı başardı. Güzel oyuncu 2012 yılında ünlü şampuan markası Pantene’nin reklam yüzü olmayı başardı. 17 yaşında girdiği dizi dünyasında yıldızı her geçen gün parlayan Çekici oyuncu, 2017 yılında Atv de yayınlanmaya başlayan Kanatsız Kuşlar dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır.

Melis Tüzüngüç Hangi Okullardan Mezun Olmuştur?

Genç olmasına rağmen birçok dizi ve reklamda karşımıza çıkan Melis Tüzüngüç, doğduğu İstanbul’ da ilkokul ve liseyi tamamlamıştır. Üniversite eğitimi hakkında bilgi bulunmayan güzel oyuncu, oyunculuk için eğitim alıp almadığı da bilinmemektedir.

Melis Tüzüngüç Hangi Projelerde Yer Aldı?

2011 yılında 17 yaşında başladığı oyunculuk kariyerinde birçok dizide oynayan Melis Tüzüngüç, ilk dizisi Yıldız Masalı’ nda İpek karakterini canlandırdı. Daha sonra 2012 yılında Harem dizisiyle seyircinin karşısına çıkan Tüzüngüç, Pantene şampuan markasının reklam yüzü de olmuştur. 2013 yılında ise ününü ikiye katlamasına yardımcı olan Babam Sınıfta Kaldı adlı dizide Yağmur Yılmaz karakterini canlandırdı. Bu dizide başarılı oyunculuk performansı sergileyen güzel oyuncu, 2014 yılında ise 2 yıl süren Şimdi Onlar Düşünsün dizisinde Reyhan karakterine hayat verdi. Yine 2 yıl süren Baba Candır dizisiyle seyircinin beğenisini toplayan Melis Tüzüngüç, 2017 yılında Kanatsız Kuşlar adlı dizide canlandırdığı Zeynep karakteri ile ekranlarda yerini aldı.

Kanatsız Kuşlar Dizisinde Melis Tüzüngüç’ün Canlandırdığı Zeynep Karakteri Kimdir?

Melis Tüzüngüç’ün canlandırdığı Zeynep karakteri, üç kardeşine annelik yapmak zorunda kalan fedakar bir abladır.

Melis Tüzüngüç’ün Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Oynadığı dizi ve reklamlarla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunun boyu 1,63 m olmakla birlikte kilosu 47dir.

Melis Tüzüngüç’ün Saç ve Göz Rengi Nedir?

Güzelliği ile göz dolduran MelisTüzüngüç’ün saçı kahverengi iken gözleri koyu kahverengidir.

Melis Tüzüngüç’ün Vücut Ölçüleri Kaçtır?

Muhteşem vücuda sahip olan güzel oyuncunun vücut ölçüleri 91 – 69 – 89dur.

Melis Tüzüngüç’ün Burcu Nedir?

4 Ekim 1994 tarihinde dünya ya gelen Melis Tüzüngüç, Terazi burcudur. Ayrıca güzel oyuncu şuan 23 yaşındadır.

Melis Tüzüngüç’ün Sevgilisi Var mı?

23 yaşındaki güzel oyuncu, komedyen olarak tanınan Ali Biçim ile aşk yaşamaktadır. İkili arasında problemler olsa da şuan ilişkileri devam etmektedir.

Fotoğrafları