Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Meriç Aral kimdir? Kaç yaşında boyu kaçtır?

Meriç-Aral-kimdir
0 755

Ekranların en askeri dizisi Star TV Söz’de rol alan ve Eylem Mercier karakterini oynayan Meriç Aral kimdir? Başarılı dizi oyuncusu Meriç Aral aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır? İşte güzel oyuncu Eylem Mercier yani Meriç Aral’ın biyografisi ve hayatı

MERİÇ ARAL KİMDİR?

01 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya gelen Meriç Aral İstanbulludur. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimini ise Craft Oyunculuk Atölyesi’nde tamamlamıştır.

Meriç Aral 1.67 boyunda ve 52 kilodadır. Güzel oyuncu Aral’ın sevgilisi ise Berkan Özyer‘dir. Kahverengi gözleri ve doğal güzelliği ile herkesi etkilemeyi başarmıştır.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2013 yılında Star TV’de yayınlanan ve başrolünde Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Medcezir dizisinde başlamıştır.

Meriç-Aral-aslen-nereli-kaç-yaşında-boyu-kaç
Meriç-Aral-aslen-nereli-kaç-yaşında-boyu-kaç

Ardından 2016 yılında yine Star TV ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Ozan Dolunay gibi oyuncuların yer aldığı Yüksek Sosyete dizisinde rol almıştır.

Son olarak 2017 yılında Star TV’de yer alan askeri dizi olan Söz‘de Eylem Mercier karakterini canlandırmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Tolga Sarıtaş, Nihat Sarıkaya, Atakan Arslan gibi isimler yer almaktadır.