Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Metin Hara Kimdir?

Metin Hara ve Adriana Lima yan yana
0 6.509

Adriana Lima ile samimi görüntüleri ortaya çıkan Metin Hara bugünlerde merak edilen isim haline geldi. Adriana Lima ile sevgili olduğu kesinleşen ikilinin son zamanlarda magazin ekranlarında yayınlanan görüntüleri ve sosyal medya açıklamaları çok konuşuluyor.

Metin Hara ve Adriana Lima yan yana

Metin Hara, 14 Haziran 1982’de, İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. dünyaya gelmiştir. Ortaokulu ve liseyi Üsküdar Amerikan Kolejinde okuyan yazar, okul bittikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü kazanmış ve buradan mezun olmuştur.

Metin Hara ve Adriana Lima el ele Bodrum’da

Oyunculuk ile de uğraşaran Hara, yakışıklılığı sayesinde çok sayıda reklam filminde oynamıştır. Ünlü firmaların yüzü haline gelmiştir. Bu mesleğe üniversite yıllarında başlamıştır. Hastalıkları enerji ile yenmek konusunda çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. Bu çalışmaları da alanında dikkat çekmiştir.

Metin Hara’nın kitapları

2014’te ”Aşkın İstilası” üçlelemesinin ilk kitabı olan Yol’u çıkarmıştır. Bu kitap, kitapseverler tarafından yoğun ilgi görmüştüm. Kısa sürede 100.000 satış rakamını yakalamıştır. Uzun süre de listelerde ilk sırada yer almıştır. Üçlemenin ikinci kitabı Dem’de oldukça yoğun ilgi görmüştür.

Adriana Lima ile dudak dudağa yakalandı!

Adriana Lima ile İlişkisi Hakkındaki Twitter Açıklamaları

Metin Hara son zamanlarda tartışılan bu ilişki ile ilgili Twitter hesabından şu açıklamalarda bulundu:

Bu hesap dışında başka bir hesabım yoktur. Asla yakışmayan bir üslup ile cevap vermem. PR projesi yazanların yorumlarını şaşkınlık ile izliyorum. Hiçbir mantıklı yanı yok. TV8’de yayınlanan programı ilk kez basından duydum. Aileden zengin bir insan değilim. Lüks yatlarım, lüks arabam yok. Evet birlikteyiz. Yıllarca insanların yardımına koştum. Çok sayıda ağaç diktim. Asıl zenginliğin insan biriktirmeden olduğunu savunan biriyim. Bu sefer şiir, aşk ve gönül kazandı. Şimdi ülkemizde insana, özgürlüklere, doğaya, teknolojiye ve sanata dair konulara odaklanıp bu enerjiyi yapıcı bir eyleme dönüştürebiliriz. Mizah serbest, arada bunlara bakıp gülüyoruz. Röportaj vermiyorum. Reklam yapmıyorum, ürün satmıyorum. Beni tanıyanların desteklerine teşekkür ederim. Yengenizin selamı var!

Bu açıklamalarda bulunan Hara, daha sonra Gezi Parkı döneminde Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar sebebiyle sosyal medyada bir kesim tarafından eleştiriler alınca Twitter hesabını kapattı.

Metin Hara fotoğrafları