Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Mücahit Doğan kimdir? Kaç yaşındadır?

MUTİ-kimdir-Mücahit-Doğan-kaç-yaşında-nerelidir
0 19.335

Heijan yani Doğan Tarda ile çıkardığı Yansın Geceler şarkısı ile ünlenen Mücahit Doğan kimdir? Şarkıcı Mücahit Doğan kaç yaşındadır ve nerede oturmaktadır. İşte biyografisi ve özel hayatı.

Mücahit Doğan Kimdir?

1992 doğumlu olan Mücahit Doğan İstanbul Bahçelievler’de ikamet etmektedir. Aslen nereli olduğu bilinmeyen Muti lakaplı şarkıcı Mücahit Doğan 2017 yılında Heijan ile çıkardığı “Abin Dızo Bremın” ve “Yansın Geceler” geceler şarkıları ile ünlenmiş ve popüler olmuştur.

Renkli kişiliği ve sıcak kanlılığı ile dikkat çeken Mücahit Doğan mütevazi tavırlarıyla da bir çok kişinin kalbini kazanmıştır.

Mücahit Doğan son zamanlarda Yansın Geceler şarkısına gelen eleştiriler üzerine bir açıklama yapmış ve şu sözleri sarf etmiştir.

“Selamun aleyküm abilerim ablalarım kardeşlerim aranızda benden küçük olanda var büyük olanda var ayrıca yazdıkları boyundan büyük olanlarda var ben size sizin konuştuğunuz şekilde konuşacağım. İlk ve son kez güzel konuşacağım. Öncelikle herkes sesimin kötülüğünden bahsetmiş benim bu şarkı ikinci deneyimim ve asla sesimin güzel olduğuna dair bir şey iddia etmedim eğer etseydim Heijan kardeşim gibi verse girerdim sadece nakarat okumazdım. Ben bu işe eğlenmek için girdim görüyorum ki eğlendirdiğim insanlarda var benim için önemli olan bu tipime şeklime kelime edenlere gelince ben böyle çok mutluyum herkes kendi dalgasına baksın eleştirmekte özgürsünüz ama sınırınızı aşmayın SAYGIDA MECBURİYET,SEVGİDE ÖZGÜRLÜK sevmeyebilirsiniz ama saygı gösterceksiniz göstermiyosanız ben size çok güzel gösteririm bu lafım taramalı klavye kullanan arkadaşlara gelsin seven,sevmeyen beğenen, beğenmeyen herkese teşekkürler sağlıcakla kalın Allaha emanet olun.”

MUTİ kimdir? Mücahit Doğan Kaç Yaşında ve Nerelidir?
MUTİ kimdir? Mücahit Doğan Kaç Yaşında ve Nerelidir?

Mücahit Doğan İletişim Bilgileri

Twitter: @mutiofficiall

İnstagram: @mucahitdogan

Facebook: @mucahiitdogan

Mail adresi: mucahiitdogan@gmail.com

Mücahit Doğan (Muti) Şarkıları

Mücahit Doğan hakkında fazla bilgi yer alamaması sebebiyle biyografimiz kısa tutulmuştur. Yeni bilgiler geldikçe sayfamız güncellenecektir.