Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Müge Anlı kimdir? Gerçek yaşı aslen nerelidir?

Müge-Anlı-kimdir
0 1.538

ATV ekranlarına yayınlanan Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı kimdir? Dobra bir kişiliğe sahip olan başarılı sunucu Müge Anlı aslen nerelidir ve yaşı kaçtır? İşte programıyla reytinglerde zirve yapan Müge Anlı’nın biyografisi ve vikipedi

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 senesinde dünyaya gelen Müge Anlı doğma büyüme İstanbulludur. ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programının sunucusu olan Anlı ayrıca gazetecidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan ve okulu başarılı bir şekilde bitiren Müge Anlı Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamıştır. Kendisi gibi gazeteci olan Burhan Akdağ’dan 2008 senesinde boşanmış ve bu evlilikten Lidya Akdağ bir kız çocuğu sahibi olmuştur.

Takipçileri tarafından merak edilen bir konu ise Müge Anlı’nın boyu kaçtır? Anlı 1.64 boyunda ve 55 kilodadır. Dobra kişiliği ilede ekranların aranan yüzüdür.

Televizyon kariyerine ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan “Dobra Dobra” adlı magazin programını Şenay Düdek ile birlikte sundu. Başarılı sunuculuğu ile diğer sezon Pakize Suda’yla çalışmaya devam etti.

Müge-Anlı-kimdir-aslen-nereli-yaş-kaç
Müge-Anlı-kimdir-aslen-nereli-yaş-kaç

Arından magazin sektörünü bırakan Anlı 2008 yılında itibaren yapımcılığı ve sunuculuğunu yaptığı ve ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaya başladı. Çok kısa süre içerisinde olumlu tepkiler alan Anlı reytinglerde göstermiş olduğu başarı ise taktiri haketti. Bu başarısı ile 2010 yılında yine ATV’de Sinan Çetin’in “Film Gibi” adlı programına benzer “Mektubumuz Var” programını sunmaya başladı fakat çeşitli sebeplerden dolayı bu programı bırakarak “Tatlı Sert” programına devam etme kararı aldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıpları bulma, cinayetleri aydınlatma gibi olayları ekrana taşıyarak yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un yaptığı ve programda Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile avukat Rahmi Özkan’ın kadrosuda bulunduğu bir televizyon programı olarak seyirci ile buşmaktadır.