Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik(Ceceli) Kimdir?

0 3.972

Son günlerde gündemden düşmeyen Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik(Ceceli) merak edilen isimlerden bir tanesi. Mustafa Ceceli’nin uzun süre birlikte görünmediği ve medyaya uzak bir isim olan Sinem Gedik, 1987 İstanbul doğumludur.

1 Kasım 2008 tarihinde kendisinden 7 yaş büyük olan Mustafa Ceceli ile evlilik hayatına başladı. Bu evliliklerinden Arın Ceceli adında 6 yaşında bir çocuğu oldu.

Tasarım mühendisliği bölümünden mezun olan Gedik, Mustafa Ceceli ile olan 9 yıllık evliliğini bu sene sona erdirdi ve çift boşandı. Boşanma sebebi olarak Mustafa Ceceli’nin ihanet iddiaları konuşulsa da bu konuda kendisinden net bir açıklama gelmedi.

Mustafa Ceceli ise bu boşanmayı sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ceceli mesajında :

Üzülerek belirtiriz ki evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu anlaşmalı olarak sonlandırmış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte özellikle çocuğumuzun her türlü gelişimi için irtibatımız sevgi ve saygı çerçevesinde devam edecektir.

Kutsal bildiğimiz ve gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiğimiz aile yaşantımıza dair böyle üzücü bir olayla gündemi meşgul etmek istemezdik. Aile mahremiyetimize bugüne kadar ve bundan sonraki süreçte saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.

şeklindeki mesajıyla duyurmuştu.

Gündemi epey meşgul eden bu boşanma ve ihanet iddiaları halen daha magazin gündemlerinin ana konularından.