Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Mustafa Yıldıran kimdir? Aslen nereli boyu, yaşı

Mustafa-Yıldıran-kimdir
0 974

Star TV Söz dizisi oyuncu kadrosunda yer alan ve Başçavuş Ali Haydar karakterini oynayan Mustafa Yıldıran kimdir? Başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır? İşte biyografisi ve hayatı

MUSTAFA YILDIRAN KİMDİR?

25 Nisan 1980 tarihinde dünyaya gelen Mustafa Yıldıran doğma büyüme İstanbulludur. Oyunculuk eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde alan Yıldıran mütevaziliği ile dikkat çekmektedir.

Mustafa Yıldıran 1.78 boyunda ve 70 kilodur. Sevgilisi olmayan ünlüler arasında bulunan Yıldıran Kahverengi gözlere sahiptir.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2015 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Engin Yüksel, Emre Canpolat‘ın oynadığı Filinta dizisinde rol almıştır.

Mustafa-Yıldıran-kimdir-aslen-nereli-boyu-ve-yaşı
Mustafa-Yıldıran-kimdir-aslen-nereli-boyu-ve-yaşı

Ardından Show TV‘de yayınlanan ve reyting rekorları kıran İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor ile birlikte oynamış ve “Mestan” karakterini canlandırmıştır.

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan “Söz” dizisinde oynamış ve bu dizide Başçavuş Ali Haydar karakterinin rolünü üstlenmiştir. Çok fazla dizilerde yer almamasına karşın oyunculuğu ile bir çok kişiyi etkilemeyi başarmıştır.