Naz Ölçal kimdir? Yaşı ve memleketi?

0 1.333

Yoksun şarkısı seslendiren Naz Ölçal kimdir? Başarılı şarkıcı Naz Ölçal aslen nereli ve gerçek yaşı kaçtır? İşte küçük yaşına rağmen seslendirmiş olduğu şarkıyla tanınan Ölçal’ın biyografisi ve hayatı

NAZ ÖLÇAL KİMDİR?

1999 senesinde dünyaya gelen Naz Ölçal doğma büyüme aslen Gazianteplidir. Güzel şarkıcı Naz Ölçal Yoksun şarkısı ile ünlenmiş ve meşhur olmuştur.

Gaziantep Kolej Vakıfı’nda okuyan genç şarkıcı Türk Rock müziğinin önemli isimlerinden Şebnem Ferah’a duyduğu hayranlıkla birlikte besteci olmuştur.

Benzer Kişiler

Naz Ölçal bir sene içerisinde söz ve müziğinin kendisine aile olduğu 10 parça çıkarmıştır. Sıcak kanlı ve samimi tavırlarıyla gönüllerde taht kurmayı başaran Ölçal sosyal medya üzerinden gelen yorumlarda bizzat kendisi cevap vermektedir. Bir sene içerisinde 68 milyon kez izlenen ‘Yoksun’ şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Naz Ölçal ileri ki günlerde daha büyük yerlerde olması bekleniyor.

naz-ölçal-biyografisi-ve-şarkıları
Naz-Ölçal-biyografisi-ve-şarkıları

Üniversitede psikoloji okumak isteyen Ölçal’ın en büyük hedeflerinden biri ise oyuncu olmaktır. Bu konuda kendini geliştiren Naz Ölçal 4 ay boyunca diksiyon ve tiyatro eğitimi almıştır. 

Her konuda ailesinin ve arkadaşlarının desteğini yanında hissettiği ifade eden Naz Ölçal’ın biyografisi hakkında bilgi geldikçe bu makale üzerinden anlatmaya devam edeceğiz. Bu zorlu yolda Naz Ölçal’a başarılar diliyor ve genç şarkıcılarımız destekliyoruz.