Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Onur Baytan kimdir? Boyu ve gerçek yaşı

Onur-Baytan-kimdir
0 716

O Ses Türkiye ses yarışması ile ünlenen Onur Baytan kimdir? Şimdilerde Yeni Gelin Ferhat karakterini canlandıran yakışıklı şarkıcı ve dizi oyuncusu Onur Baytan aslen nerelidir ve yaşı kaçtır? İşte Onur Baytan’ın boyu ve biyografisi

ONUR BAYTAN KİMDİR?

7 Ekim 1995 senesinde dünyaya gelen Onur Baytan aslen doğma büyüme Tekirdağlıdır. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde halen eğitimine devam eden Baytan, koyu kumral saçları ve kahverengi gözleriyle dikkat çekmektedir. Onur Baytan boyu 1.75 kilosu ise 64’dür. Şarkıcı ve dizi oyuncusu Baytan’ın sevgilisi yoktur.

Ekranlarda ilk olarak “Bir Şarkısın Sen” programı ile çıkan ardından TV 8’de yayınlanan ve juri üyeliğini Hadise,  Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Ebru Gündeş‘in yaptığı O Ses Türkiye yarışmasına katılan Onur Baytan burada göstermiş olduğu performans ile bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yarışmada Ebru Gündeş’in takımında yer alan Baytan sesiyle herkesi mest etmiş ve iyi yerlere gelmiştir.

Onur-Baytan-kimdir-aslen-nereli-yaşı-ve-boyu
Onur-Baytan-kimdir-aslen-nereli-yaşı-ve-boyu

Şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Çoban Ferhat rolünü oynayan Onur Baytan bu dizide Feride Hilal Akın yani Şirin‘in sevgilisidir. Oyunculuk performansı ile de adeta parmak ısırtan Baytan ilerleyen günlerde daha başarılı yerlere geleceğine inanıyor ve bu uzun yolda bizde kendisine başarılar diliyoruz.

İşte Onur Baytan’ın yer aldığı tüm projeler

O Ses Türkiye
Yeni Gelin
Kapışma
Bir Şarkısın Sen