Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Özkan Ayalp kimdir?

Oyuncu Özkan Ayalp
0 1.610

Gelecek vaat eden oyunculardan biri olan Özkan Ayalp, 26 Ağustos 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri İstanbul olan oyuncu, 2005 yılından itibaren ekranlarda yerini almaktadır. Oyuncu Yalaza dizisi Asil karakterini oynamaktadır.

Özkan Ayalp’in yer aldığı projeler nelerdir?

2005 tarihinden itibaren çeşitli projelerde yer almıştır. Önemli projelerde de rol almıştır. 2005 tarihinde Fıkralarla Türkiye isimli komedi programında kendisini tanıtmıştır. Reşo karakteriyle dikkat çekmiştir. Ardından 2009 yılında çekilen Ölümsüz Kahramanlar adlı dizinin 3.sezonunda rol almıştır. Aynı yıl içerisinde Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi adlı filmde Ekrem’in adamı rolünde oynamıştır.

2016 yılında ünlü oyuncularla birlikte rol aldığı Hayatımın Aşkı adlı dizide mutfak çalışanı Hüseyin karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında da Düzensiz Düzenbazlar adlı film ile ekranların karşısına çıkmıştır. Oyuncu Özkan Ayalp şu sıralar ise yeni bir projeyle karşımıza geliyor. Yalaza adlı dizide Asil karakterini canlandıracak olan oyuncu bu dizide  İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Didem Balçın ve Zeynep Gülmez gibi ünlü isimlerle birlikte oynayacaktır.

Özkan Ayalp
Yalaza dizisi Asil

Memleketi neresidir?

Başarılı oyuncunun memleketi İstanbul’dur.

Kaç yaşındadır?

Yetenekli oyuncu, 34 yaşındadır.

Burcu nedir?

Oyuncu, başak burcudur.

Boy ve kilosu kaçtır?

Reşo karakteriyle tandığımız oyuncunun boyu 179 cm olup kilosu ise 81’dir.

Sevgilisi var mı?

Oyuncunun şu anlık medyaya yansıyan bir sevgilisi bulunmamaktadır.