Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Öznur Yıldırım Kimdir?

0 804

Son çıkartığı Yabancı – Veyl kitabi ile çok satanlar listesinde düşmeyen Öznur Yıldırım kimdir? Genç yazar Öznur Yıldırım aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır? Bu kadar kısa sürede çok satan kitaplar sıralamasında yerini alan Yıldırım’ın tüm kitapları ve biyografisi makalemizde

13 Şubat 1997 senesinde Edirne’de doğan Öznur Yıldırım doğma büyüme aslen Edirnelidir. 20 yaşındadır. Asker bir babanın kızı olan Yıldırım Türkiye’nin bir çok yerinde yaşamış ve büyümüştür.

Daha çok ufak yaşlardan itibaren yazmaya ilgi duyan Öznur Yıldırım  2014 yılında katıldığı bir yarışmada Morbidezza adını verdiği kısa öyküsüyle Türkiye birincisi olmuş ve hayalini gerçekleştirmiştir.

Çok satanlar listesine girdi

Kalemi bu kadar kaliteli olan genç yazar kısa süre içerisinde kitap yazmaya karar vermiş ve 2016 yılında 600 sayfalık Yabancı – Şahmeran adlı kitabı çıkarmıştır. Çok satanlar listesine hızlı bir şekilde ulaşan başarılı yazar 2017 yılında yine 600 sayfalık Yabancı – Veyl kitabını çıkarmış ve çok satanlar listesinin baş sıralamasına yerleşmiştir.

Gelecek vadeden yazarlar statüsünde olan Yıldırım‘a bizde bu zorlu yolda başarılar dileriz. Hakkında yeni bilgiler geldikçe sayfamızda yerini alacak.