Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Serdar Tuncer kimdir? Aslen nereli gerçek yaşı?

Serdar-Tuncer-aslen-nereli-kaç-yaşında-biyografisi
0 1.447

Delilim Yok Kalbimden Başka kitabının yazarı Serdar Tuncer kimdir? Kalemi sağlam yazarlardan biri olan Serdar Tuncer nerelidir ve kaç yaşındadır? Son yazdığı kitapla yine çok satanlar listesine giren Serdar Tuncer’in biyografisi ve hayatı.

16 Ağustos 1978 tarihinde dünyaya gözlerini açan Tuncer doğma büyüme aslen Ankaralıdır. Türk televizyon programcısı, şair ve kitap yazarı olan Tuncer lise ve üniversite eğitimlerini televizyonculuk üzerine almıştır.

2005 senesinde Kanal A ekranlarında yayınlanan “Gecede Bir Gün” programını sunduktan sonra 2007 yılında Kanal A’da “Yıldızdan Mahyalar” ve Kanal 1’de “Türkiye’de ve Avrupa’da Ramazan” programını sunmuştur.

Serdar-Tuncer-aslen-nereli-kaç-yaşında-biyografisi
Serdar-Tuncer-aslen-nereli-kaç-yaşında-biyografisi

2008 ile 2011 seneleri arasında TRT 1 ekranlarında iftar programı sunduktan sonra 2012 yılında TRT Haber’de AK Parti milletvekili Uğur Işılak ile birlikte “Yeni Şeyler Söylemek Lazım” programını sunmuştur. 2013 senesinde Kanal D’de “Sahurdan Kalplere” programını da sunduktan sonra Doğan Medya Grubundan yer alan CNN Türk kanalında  “Başka Şeyler” isimli programı sunmaya başlamış fakat 03 Nisan 2015 tarihi istifa etmiştir.

Bazı kitapları

Yazarlıkta yapan Serdar Tuncer ilk kitabı 1997 yılında çıkardığı “Sen İstanbul Kokardın” kitabıdır. Daha sonra 2003 yılında “Aynalar”  2005 yılında “Satır Arası Hikayeler” kitabını çıkarmıştır. Son olarak 2017 yılında “Delilim Yok Kalbimden Başka” kitabını çıkarmış ve kısa süre içerisinde çok satanlar listesine girmiştir.

Diğer yazarların biyografilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.