Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Şilan Makal Kimdir?

Şilan Makal Kimdir?
0 2.704

Ekranların yeni dizisi Show TV Yeni Gelin Dilan karakteri kimdir? Asıl ismi Şilan Makal olan güzel oyuncu kaç yaşındadır boyu tam kaçtır? Şilan Makal aslen nerelidir kürt müdür? İşte Yeni Gelin dizisi oyuncusu Dilan’ın biyografisi ve özel hayatı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim adlı programa yarışmacı olarak katılan Şilan Makal, 1994 yılında Diyarbakır’da dünya ya gözlerini açmıştır. Kürt kökenlidir. Son zamanlarda oyuncu olarak ta seyircinin karşısına çıkan Şilan Makal’ın isminin anlamı merak konusu olmuştur. İsminin anlamını yarışma programında açıklayan Makal, isminin Kürtçe olduğunu ve Türkçe’ de Yabangülü anlamına geldiğini söylemiştir. 2015 yılında katıldığı İşte Benim Stilim adlı yarışma programında tarzını yarıştırmış, beğenilen ve takip edilen yarışmacılardan olmuştur. Genç güzel, 2017 yılında başlayan Yeni Gelin dizisi ile oyunculuğa ilk adımını attı.

Şilan Makal Hangi Bölümden Mezun Olmuştur ?

Diyarbakırlı tarz güzel, ilkokul ve liseyi memleketi Diyarbakır’ da tamamladıktan sonra küçüklüğünden beri ilgi duyduğu tarihi daha yakından araştırmak için Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümüne kayıt olmuştur. Bölümden mezun olan çiçeği burnunda oyuncu, verdiği bir röportajda üniversitede kalıp akademisyen olarak çalışmayı istediğini söylemiştir.

Şilan Makal Nasıl İşte Benim Stilim’e Katılmıştır?

Hayali oyuncu olmak olan Şilan Makal, İlk tv deneyimini İşte Benim Stilim adlı programla yaşadı. 2015 yılında sunuculuğunu Öykü Serter’in, jüri üyeliğini ise Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’ nun yaptığı yarışmaya katılmıştır. Doğal güzelliği ve tarzıyla dikkat çeken Makal, yarışmanın farklılık gösteren isimlerinden olmuştur. Ayrıca genç yarışmacı, programın eski yüzlerinden Nur Bozar’ a benzetilmiştir.

Şilan Makal Hangi Dizilerde Oynadı?

Yarışma programıyla tanınan güzel, ilk dizi deneyimini 2017 yılında Show Tv’de başlayan Yeni Gelin adlı dizide oynayarak yaşadı. Şilan, şuan aktif olarak Tolga Mendi, Dağhan Külegeç, Jessica May Droclunas gibi oyuncular ile birlikte dizide rol almaktadır.

Şilan Makal’ın Vücut Ölçüleri Nedir?

Güzelliğiyle tüm seyircileri büyüleyen Şilan Makal’ın vücut ölçüleri bir manken’den farksız ve 88 – 60 – 90 cm ‘dir.

Şilan Makal’ın Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Oyunculuğuyla göz dolduran Şilan Makal’ın boyu 1,72 m olmakla birlikte kilosu 56 dır.

Şilan Makal’ın Yaşı Kaçtır?

1994 yılında Diyarbakır’da gözlerini açan genç güzel, şuan 23 yaşındadır.

Şilan Makal’ın Göz ve Saç Rengi Nedir?

Başarılı oyuncunun gözü kahverengi ve saçı siyahtır.

Seçtiğimiz Fotoğrafları