Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

Aytaç-Şaşmaz-kimdir-boy-yaşı-ve-sevgilisi
0 14.438

19 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gözünü açan genç oyuncu Aytaç Şaşmaz, son zamanlarda yakışıklılığı ile genç kızların beğenisini kazanmış ve dizi dünyasında tüm gözleri üzerine çekmiştir. Hayranlarının birçoğu genç kızlardan oluşan yakışıklı ve başarılı oyuncunun, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında vizyona giren ve Tolga Sarıtaş ile Afra Saraçoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kötü çocuk isimli sinema filmi ile gerçekleştirmiştir. Bu sinema filmi ile ilk kez seyirci karşısına çıkmıştır.

Sinema deneyiminden sonra yine 2017 yılında dizi deneyimi yaşayan Aytaç Şaşmaz, Star Tv’de yayınlanan Söz dizisinde oynamaktadır. Beşiktaş taraftarı olan Şaşmaz, daha kariyerinin baharında olan çiçeği burnunda oyuncu gelecek için umut veriyor. Dizide Uzman Çavuş Feyzullah karakterini canlandırmaktadır.

Genç oyuncu Aytaç Şaşmaz’ın öğrencilik hayatı ile ilgili pek bir bilgi bulunmamaktadır. Yakışıklı oyuncu Şaşmaz’ın eğitim serüveni hakkında sadece oyunculuk dersi aldığını biliyoruz. Oyunculuk eğitimini kendisi gibi oyuncu olan abisi İsmail Ege Şaşmaz ve Hakan Atalay’dan almıştır.

Aytaç Şaşmaz’ın oyunculuk kariyeri ne zaman başladı?

Hepimizin 2017 yılında oynadığı Kötü Çocuk adlı sinema filmi ve Söz adlı tv dizisiyle tanıdığımız yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz, bu iki projeyle tanındı ama daha öncesinde birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Yani oyunculuk kariyeri 2017 yılının gerisine uzanan Şaşmaz, ‘Ölüm ve Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?, Nasreddin Hoca ve Çikolata Cadıları, Orfeonun Maceraları, Kadavra’ isimli oyunlarda sahne almıştır. Ayrıca Coca Cola reklamında da oynayan Genç oyuncu, beyaz perde ve tv projelerinden önce kendisini tiyatroda geliştirmiştir. Oyuncu son olarak Söz dizisinde Uzman Çavuş Feyzullah karakterine hayat vermektedir.

Söz dizisi Feyzullah yani Aytaç Şaşmaz Kimdir?
Söz dizisi Feyzullah.

Aytaç Şaşmaz’ın Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Çiçeği burnunda oyuncunun boyu 1.80 m olmakla beraber kilosu ise 77 kg dır.

Aytaç Şaşmaz’ın Göz ve Saç Rengi Nedir?

Yakışıklı ve genç oyuncunun göz rengi kahverengidir. Saçı ise koyu kumral renktir.

Aytaç Şaşmaz’ın Memleketi Neresidir?

Aytaç Şaşmaz’ın İstanbul doğumlu olması bilinmekle birlikte ailesinin memleketi Manisa’dır.

Aytaç Şaşmaz’ın Yaşı Kaçtır?

Genç kızların sevgilisi ve Söz dizisinin sevilen oyuncusu Aytaç Şaşmaz, 19 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelmiş ve şuan 23 yaşındadır.

Aytaç Şaşmaz’ın Burcu Nedir?

19 Mayıs doğumlu yakışıklı oyuncu boğa burcudur. Şaşmaz verdiği bir röportajda tam bir Boğa erkeği özelliklerine sahip olduğunu söylemiştir.

Aytaç Şaşmaz’ın Sevgilisi Var mıdır?

Tüm genç kızların peşinden koşmasına rağmen Aytaç Şaşmaz’ın sevgilisi olmaması ilginçtir. Oyuncunun medya yansıyan bir aşkı bulunmamaktadır.

Fotoğrafları