Kimdir O - Aslen Nereli - Biyografiler - Kaç Yaşında

Tolga Mendi kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?

Tolga-Mendi-kimdir
0 1.406

Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alan Hazar kimdir? Yakışıklı dizi oyuncusu Tolga Mendi kimdir? İşte yakışıklılığı ile ön plana çıkmayı başaran Tolga Mendi’nin biyografisi ve gerçek boyu

TOLGA MENDİ KİMDİR?

23 Mart 1993 senesinde dünyaya gelen Tolga Mendi aslen İzmirdir. Oyunculuk eğitimi Craft Tiyatro’da olan Mendi yakışıklılığı ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Lise mezunu olan ve eğitim hayatına pek devam etmek isteyen Tolga Mendi kendini daha çok oyunculuk kariyerini geliştirmeye vermiştir.

Tolga-Mendir-kimdir-aslen-nereli-yaşı-kaç
Tolga-Mendir-kimdir-aslen-nereli-yaşı-kaç

Oyunculuk kariyerine ise ilk olarak 2015 yılında Erkan Can, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur, Seçkin Özdemir, Nazar Diper gibi oyuncuların yer aldığı Acı Aşk dizisi başlamış burada göstermiş olduğu performans ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Sema Keçik, Renan Bilek, Lale Başar, Zeynep Kankonde, Dağhan Külgeç, Mustafa Avkıran gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yeni gelin dizinde rol almaktadır.

Tolga-Mengi-boyu-kaç-sevgilisi-var-mı
Tolga-Mengi-boyu-kaç-sevgilisi-var-mı

Tolga Mendi 1.86 boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır. Koç burcu olan Mendi Kahverengi gözlere sahiptir. Tolga Mendi’nin sevgilisi yoktur.